31 Temmuz 2021
  • Kars15°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır22°C

ARAÇ BAŞI 15 LİRA, ETRAF ÇÖPTEN GEÇİLMİYOR

Çıldır Gölü Kütük Evi’nin yanında bulunan mesire alanına giriş ücreti 15 lira olarak vatandaşlardan para alınıyor. Vatandaşlar ise alınan ücrete istinaden hizmet bekliyor.

Araç başı 15 lira, etraf çöpten geçilmiyor

14 Temmuz 2021 Çarşamba 12:16

Karslıların kentte mesire alanının bulunmaması nedeniyle Çıldır Gölü kenarında boş vakitlerini geçirmesi düşünülerek oluşturulan mesire alanı kendini bilmez kişi veya kişilerce etrafa atılan çöpler, vatandaşları rahatsız ediyor. Her tarafa belediye tarafından konulan çöp konteynerlerine rağmen çöplerin gelişi güzel atılması içinden çıkılmaz bir hal alırken, dolu olan çöp kutularının ise temizlenmemesi duyarlı vatandaşları çileden çıkarttı.

Çıldır Gölü kenarında boş vakitlerini geçirmek isteyen vatandaşlar, herkesi duyarlı olmaya davet etti. Mesire alanına gelenlerin çöplerini gelişi güzel atmamalarını isteyen vatandaşlar, “Araç başı 15 lira bizden para toplanılıyor. Burada Kütük Ev var. Hemen yanı başında çam ağaçlarının arasında yaptırılan kamelyalar var. Her tarafta çöp konteynere var. Ama maalesef kendini bilmez üç-beş kişi, çöpleri etrafa atarak çevreyi kirletiyor. Dolu olan konteynerlerin ise yetkililerce temizlenmemesi bizleri çok üzüyor. Biz vatandaşları da yetkilileri de duyarlı olmaya davet ediyoruz.” dediler.

giris-15-lira,-cop-bedava!-(2).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(3).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(4).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(5).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(6).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(7).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(8).jpggiris-15-lira,-cop-bedava!-(1).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.