21 Ekim 2021
  • Kars-1°C
  • Ardahan-2°C
  • Iğdır8°C

ARSLAN’DAN KAĞIZMAN’A ÜÇ YENİ YATIRIM MÜJDESİ!

65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars’ın Kağızman ilçesine üç yeni yatırım müjdesi vererek; hükümet konağı, adliye ve emniyet binası yapılacağını söyledi.

Arslan’dan Kağızman’a üç yeni yatırım müjdesi!

05 Ekim 2021 Salı 11:50

Volkan KARABAĞ

Arslan müjdesini verdiği binaların yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu. Bakan Arslan’a Kars Valilisi Türker Öksüz, Kars Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, ilçe Kaymakamı Hamza Türkmen ve AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın da eşlik etti.

Beraberindekiler ile birlikte hükümet konağı, adliye ve emniyet binalarının yapılacağı ilçe planının da inceleyen Arslan, ilgili kurum amirlerinden brifing aldıktan sonra yapılacak yeni binalarının hızlı bir şekilde hizmete girmesi için gerekli çalışmaların yapılması talimatı verdi.

arslan’dan-kagizman’a-uc-yeni-yatirim-mujdesi!-(2).jpegarslan’dan-kagizman’a-uc-yeni-yatirim-mujdesi!-(6).jpegarslan’dan-kagizman’a-uc-yeni-yatirim-mujdesi!-(4).jpegarslan’dan-kagizman’a-uc-yeni-yatirim-mujdesi!-(3).jpegarslan’dan-kagizman’a-uc-yeni-yatirim-mujdesi!-(5).jpeg