17 Haziran 2019
  • Kars12°C
  • Ardahan14°C
  • Iğdır17°C

BAŞKAN YILDIRIM'DAN, ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNE DESTEK ZİYARETİ

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kars İl Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım, "Vatanımız ve milletimizin varlığı için kendi canlarını hiçe sayarak şehit düşen ve gazi olan kardeşlerimizin ailelerinin bulunduğu ve kurduğu bu mekanda bulunmak ayrı bir şereftir."

Başkan Yıldırım'dan, Şehit ve Gaziler Derneğine destek ziyareti

10 Ocak 2019 Perşembe 10:28

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Yıldırım, “Bizler her daim devletimizin yanında asil bayrağımızı daha yükseklerde dalgalandırmak için var gücümüzden çalışacağız. Vatanı, bayrağı, ezanı için canını feda eden şehit yakınlarımızın her zaman yanların da olduk ve olmaya devam edeceğiz.  STK ve şahsım olarak el ele verip ‘neler yapabiliriz ve yapmalıyız’ görüş alış-verişinde bulunduk. Şehitlerimizin ve gazilerimizin haklarını asla ödeyemeyiz.” diye konuştu.

Kars Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Muhsin Akçay ise, "Kars’ta faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşları da bulunmaktadır. Biz sivil toplum kuruluşları ile el ele verip ortak faaliyet yapmak istemekteyiz. Şehit ve Gazi ailelerimizin bir sorunu olduğunda çözmek için çaba gösteririz. Çözemeyeceğimiz hususları da ilgili makamlara aktarırız. Ama sorunların çözümü, taleplerin karşılanması için her zaman tüm gayretimizi gösterdiğimizi bilmenizi isterim. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine de sabırlar diliyorum. Yasin Aşkın Yıldırım’a ziyaretlerinden ve duyarlılığından ötürü teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

baskan-yildirimdan,-sehit-ve-gaziler-dernegine-destek-ziyareti-(1).jpgbaskan-yildirimdan,-sehit-ve-gaziler-dernegine-destek-ziyareti-(2).jpg