20 Mayıs 2019
  • Kars9°C
  • Ardahan10°C
  • Iğdır21°C

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARS BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Kars Belediye Başkan Adayını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars Belediye Başkan Adayını açıkladı

06 Aralık 2018 Perşembe 11:21

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kars Belediye Başkan Adayının Eski İl Başkanı Avukat Ensar Erdoğdu olduğunu duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, İl Başkanı Adem Çalkın, Kars Belediye Başkan Adayı Av. Ensar Erdoğdu, İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı, Gençlik Kolları Başkanı M. Emin Haliloğlu ve Kadın Kolları Başkanı Sevim Arslanoğlu ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

cumhurbaskani-erdogan-kars-belediye-baskan-adayini-acikladi-(2).jpgcumhurbaskani-erdogan-kars-belediye-baskan-adayini-acikladi-(3).jpgcumhurbaskani-erdogan-kars-belediye-baskan-adayini-acikladi-(4).jpgcumhurbaskani-erdogan-kars-belediye-baskan-adayini-acikladi-(5).jpgcumhurbaskani-erdogan-kars-belediye-baskan-adayini-acikladi-(1).jpgcumhurbaskani-erdogan-kars-belediye-baskan-adayini-acikladi-(6).jpg