11 Ağustos 2022
  • Kars14°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır24°C

DİGOR’DA VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARI GİDERİLİYOR

Digor’da yaşlı ve engelli vatandaşlara evde bakım hizmeti veriliyor.

Digor’da vatandaşların ihtiyaçları gideriliyor

11 Nisan 2022 Pazartesi 17:51

Kars’ın Digor ilçesinde Kaymakamlık “Evde Bakım” Projesi çerçevesinde vatandaşlara evlerinde hizmet vermeye devam ediyor.
Digor Kaymakamlığı tarafından oluşturulan ekipler tarafından ilçe ve köylerde bulunan yaşlı, engelli ve kimsesiz vatandaşların evlerine kadar giderek vatandaşların evlerini temizliyor. Vatandaşların evlerinde bulunan tamirat, boya, bakım gibi işleri yapan ekipler, ilçe merkezinde ve köylerdeki yaşlı ve engelli vatandaşların günlük ihtiyaçlarını da karşılıyor.
Digor Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş’ın da yakından takip ettiği çalışmalarda yaşlı ve engelli vatandaşların sorun ve sıkıntıları kısa sürede gideriliyor.
Digor Kaymakamlığı’nca hayata geçirilen “Evde Bakım” Projesi çerçevesinde vatandaşlara evlerinde hizmetlerin aksamadan devam edeceği kaydedildi.

digor’da-vatandaslarin-ihtiyaclari-gideriliyor-(1).jpgdigor’da-vatandaslarin-ihtiyaclari-gideriliyor-(2).jpgdigor’da-vatandaslarin-ihtiyaclari-gideriliyor-(3).jpgdigor’da-vatandaslarin-ihtiyaclari-gideriliyor-(4).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.