29 Mayıs 2020
  • Kars16°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır21°C

“DÜNYADAN BİLDİRİYORUZ” KARS’TA!

Karı-koca olarak otostopla önce Türkiye, sonra Dünya turuna çıkan Zeliha Özdemir ve eşi Okan Özdemir, Kars’ı da gezdi.

“Dünyadan Bildiriyoruz” Kars’ta!

08 Ekim 2019 Salı 15:11

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Sırasıyla İzmir, Çanakkale, Aydın, Muğla, Antalya, Isparta, Konya, Ankara, Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Sivas, Ordu, Trabzon, Rize, Samsun, Yozgat, Kayseri ve Nevşehir’i gezen Zeliha Özdemir ve eşi Okan Özdemir, Doğu Ekspresi ile Kars’a geldi. Kars’ın tarihi ve turistik yerlerini gezerek fotoğraf ve video çeken Özdemir çifti daha sonra Van’a gitti.

814 TL işsizlik maaşı bütçesiyle otostop yaparak önce Türkiye, sonra Dünya turuna çıkan Özdemir çifti, birçok ili gezdikten sonra Kars’a geldi. Kars gezisini ölümsüzleştiren Özdemir çifti, hazırladıkları videoyu Youtube’de “Dünyadan Bildiriyoruz” kanalında paylaştı.

“Prag Değil, Burası Kars” ismini verdikleri video kısa sürede yüzlerce izleyici ile buluştu.

Kars’tan ayrılarak Van’a giden Özdemir çifti, Kars’ı çok beğendiklerini ve Kars’a tekrar gelmek istediklerini ifade ettiler.

“Dünyadan Bildiriyoruz”un kanalındaki Kars videosu ise şöyle:

“dunyadan-bildiriyoruz”-kars’ta!-(3).jpg“dunyadan-bildiriyoruz”-kars’ta!-(4).jpg“dunyadan-bildiriyoruz”-kars’ta!-(2).jpg“dunyadan-bildiriyoruz”-kars’ta!-(1).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.