17 Haziran 2019
  • Kars12°C
  • Ardahan14°C
  • Iğdır17°C

ELLE DERGİSİ ANİ'DE!

Moda rehberi Elle Dergisi (Türkçe baskısı) Aralık sayısında foto modellerini Ani kenti harabeleri, eski kiliseleri fonunda fotoğrafladı.

Elle Dergisi Ani'de!

06 Şubat 2011 / 20:51

 

Modellerin geri planında; Tigran Honents, Ani Ana Katedrali, Surp Pırgiç kiliselerini görmek mümkün.

Elle Turkey” dergisinin Aralık sayısında modeler Ana Zalewska and Karolin Machovanın Türk fotografçi Şenol Altun tarafından Ani harabelerinde çekilmiş fotolar yer aldı.

Türk fotoğrafçının 'Ani' harabelerinde fotoğraf çekmesi Ermenileri kızdırdı.

Şenol Altun isimli fotoğrafçı, Ani kentindeki harabelerinde Polonyalı ve Çek modeller An Zalevskaya ve Karolina Maçov ile çekim yaptı. Modeller kış-sonbahar giyim koleksiyonunun gösterisini yaptı. Elle Turkey dergisi için yapılan çekimler hem bölgedeki kilise yıkıntılarının içinde, hem de çevresinde yapıldı.

Ermeniler sosyal paylaşım ağlarında fotoğrafları 'dalga geçme' ve 'saygısızlık' olarak niteleyerek, fotoğraflarda yazı altı metinlerde mevkinin Ermeni anıtları olması konusunda hiçbir kayıt olmamasından duydukları hoşnutsuzluğu dile getirdiler.

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.