27 Haziran 2019
  • Kars21°C
  • Ardahan18°C
  • Iğdır29°C

ESKİ-YENİ KIZILAY DAYANIŞMASI

Türk Kızılay'ı Sarıkamış Şube Başkanı Mir Hasan Taş, Bayraktepe Kayak Merkezi yolunda mahsur kalan Kızılay eski Başkanı Kasam Arslan'ın arabasını kendisine ait JİP'le kurtardı.

Eski-Yeni Kızılay Dayanışması

07 Şubat 2011 / 17:43

Kızılay’dan sürücülere yardım eli 

Türk Kızılay’ı Sarıkamış Şube Başkanı Mir Hasan Taş, Bayraktepe Kayak Merkezi yolunda mahsur kalan Kızılay eski Başkanı Kasam Arslan’ın arabasını kendisine ait JİP’le kurtardı.
 
Özellikle kar yağışının yoğun olduğu zamanlarda yol yardımına çıkarak karlı ve buzlu yollarda mahsur kalan sürücülere yardım elini uzatan Türk Kızılay’ı Sarıkamış Şube Başkanı Mir Hasan Taş, bu sefer de Bayraktepe Kayak Merkezine giderken yoldan çıkan ve karlı yola saplanarak çıkmakta zorluk çeken sürücülerin yardımına koştu.
 
Bayraktepe Kayak Merkezine giderken yoldan çıkan araçları kendi aracına taktığı çeki halatıyla yola çıkması için yardımcı olan Başkan Taş ve personeli karlı yola saplanarak çıkamayan araçları da yine personeliyle birlikte iteleyerek saplandıkları yerden çıkararak yardımcı oldu.
(EY-BA-S) KARS/SARIKAMIŞ (KHA) – EREN YANAR
Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.