07 Aralık 2021
  • Kars-7°C
  • Ardahan-10°C
  • Iğdır-2°C

İYİ PARTİ SARIKAMIŞ İLÇE BAŞKANLIĞINA GENÇ ATANDI

İYİ Parti Sarıkamış İlçe Başkanlığı görevine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in oluruyla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yahya Genç atandı.

İYİ Parti Sarıkamış İlçe Başkanlığına Genç atandı

24 Kasım 2021 Çarşamba 15:35

Volkan KARABAĞ

Genç yaptığı açıklamada, üstlendiği misyon ve sorumluluk ile önce ilçemin, köylerimin sorunları ve çözümleri için mücadele edeceğini, her geçen gün her anlamda kan kaybeden Sarıkamış'ı dert etmeden, dertlerinin çözüme kavuşmayacağını ve bu şuurla derdi Sarıkamış olanlarla omuz omuza tek yürek, geçmişin modern ve öncü diyarını tekrar hak ettiği yere getirmek için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Genç açıklamasını şöyle sürdürdü: "Bu iyilik hareketini önümüzdeki günlerde bir program ve plan çerçevesinde adım adım halkımızın takdirlerine sunacağız. Bizleri layık gören Genel başkanıma, teşkilat başkanlarıma, İl başkanlığıma teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden her daim emrinde olacağız. Tüm hemşehrimizi bu kutlu yolda görev almaya davet ediyoruz, herkesin başımız üstünde yeri var, İYİ'lik dışında hiçbir şeyimizi görmeyeceksiniz, çünkü bu diyar İYİ'lik dışında hiçbir şeyi kabul etmez artık."