17 Haziran 2019
  • Kars12°C
  • Ardahan14°C
  • Iğdır17°C

KAĞIZMAN'DA YATILI KIZ KUR'AN KURSU YARDIM BEKLİYOR

Kars'ın Kağızman ilçesinde bu yıl eğitim-öğretime başlayan yatılı kız Kur'an kursu hayırseverlerin yardımını bekliyor.

Kağızman'da yatılı kız Kur'an kursu yardım bekliyor

12 Ekim 2018 Cuma 08:52

Kağızman Müftüsü Özcan Yılmaz, yatılı kız kuran kursunda 1,5 yıllık süreçte ciddi bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tamamen hayırsever desteğiyle yaptırılan ve Kız öğrencilerin hafızlık eğitimi alacağı kursun ilçenin en modern Kur'an kursu binası olduğunu belirten Yılmaz, kursun yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Yılmaz, Kur'an kursunun bu yıl itibarıyla eğitim öğretime başladığını ancak yapım giderlerinden hala bir miktar borcu bulunduğunu aktararak, "Hayırseverlerin desteğiyle eğitim-öğretim yılına başlayan kursumuzun borcunu da hayırseverlerin yardımıyla kapatmak istiyoruz. Burada hafızlık yapan kızlarımız eğitim görecek. Yardımın en güzeli bu tür yardımdır." dedi. 

kagizmanda-yatili-kiz-kuran-kursu-yardim-bekliyor-(1).jpgkagizmanda-yatili-kiz-kuran-kursu-yardim-bekliyor-(2).jpgkagizmanda-yatili-kiz-kuran-kursu-yardim-bekliyor-(3).jpgkagizmanda-yatili-kiz-kuran-kursu-yardim-bekliyor-(4).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.