31 Temmuz 2021
  • Kars15°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır22°C

KARS BELEDİYESİ JET HIZIYLA ÇALIŞTI!

Kars Belediyesi ani bir çalışma başlatarak, bayram öncesi bölge sakinlerinin mağduriyetini gidererek, açık bırakılan rögar kapaklarını ve bozuk yolları onardı.

Kars Belediyesi jet hızıyla çalıştı!

19 Temmuz 2021 Pazartesi 10:33

Volkan KARABAĞ

Dün gazetemizde “Kars Belediyesi iftiharla sunar, sürücüler dikkat!” başlığıyla gündeme getirdiğimiz haberin ardından Kars Belediyesi ekipleri jet hızıyla bölgeye ulaştı.

Yenişehir Mahallesi Kanal Yolu’nda yapılan parke taş çalışmalarının ardından açık bırakılan rögar kapaklarını tek tek kapatan Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bakım ve onarım çalışmalarını Kars genelinde son hız devam ettiğini belirterek, tek amaçlarının Kars halkının takdirini ve sevgisini kazanmak olduğunu ifade ettiler.

Vatandaşların taleplerine olumlu karşılık veren Kars Belediyesinin çalışmaları kentte memnuniyetle karşılanıyor.

kars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(1).jpgkars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(2).jpgkars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(4).jpgkars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(5).jpgkars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(6).jpgkars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(7).jpgkars-belediyesi-jet-hiziyla-calisti!-(3).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.