07 Temmuz 2022
  • Kars21°C
  • Ardahan22°C
  • Iğdır29°C

KARS MİLLETVEKİLİ AHMET ARSLAN, KARS MERKEZ VE KAĞIZMAN’DA

65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars merkezde ve Kağızman ilçesinde vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi.

Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars merkez ve Kağızman’da

20 Haziran 2022 Pazartesi 11:16

Kars’ta, yapılan ve yapılacak yatırımları yerinde incelemek üzere memleketi Kars’a gelen Arslan, merkezde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Esnafların ilgisiyle karşılanan Arslan, “Kars merkezde yaptığımız esnaf ziyaretinde hemşerilerimizle yaptığımız ve planladığımız proje ve çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Kendilerine ve eşlik eden teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kars Milletvekili Ahmet Arslan baba ocağı Kağızman ilçesini de ziyaret etti.

Arslan, Kağızman’da esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu.

AK Parti hükümetlerinin Kağızman’a yaptığı yatırımları vatandaşlara ve esnaflara anlatan Milletvekili Arslan, “Kağızman merkezde yaptığımız esnaf ziyaretinde, hayırlı işler dileklerimizin yanı sıra hemşerilerimizle yaptığımız ve planladığımız proje ve çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Baba ocağında ilgileri ve misafirperverlikleri nedeniyle hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Arslan daha sonra vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

kars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(1).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(2).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(3).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(4).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(5)-001.jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(6)-001.jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(7)-001.jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(8)-001.jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(9).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(10).jpgkars-milletvekili-ahmet-arslan,-kars-merkez-ve-kagizman’da-(11).jpg