20 Mayıs 2019
  • Kars9°C
  • Ardahan10°C
  • Iğdır19°C

KARS VALİSİ TÜRKER ÖKSÜZ FENERBAHÇELİ YAPTI!

Kars Valisi Türker Öksüz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen forma dağıtım etkinliğine katılarak 1907 Fenerbahçeliler Derneği tarafından gönderilen formaları çocuklara dağıttı.

Kars Valisi Türker Öksüz Fenerbahçeli yaptı!

09 Mart 2019 Cumartesi 12:17

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen etkinlikte katılımcılara hitap eden Vali Türker Öksüz, böyle bir etkinlikte çocuklarla ve aileleriyle bir arada bulunduğu için heyecanlı ve mutlu olduğunu belirterek, kadın davetlilerin de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.  Vali Öksüz, böyle bir etkinliği düzenledikleri ve çocukların mutlu olmalarına vesile oldukları için 1907 Fenerbahçeliler Derneği’ne de teşekkür etti.

Vali Öksüz daha sonra çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi. Bazı çocuklar Vali Öksüz’le tanışmak için yanına gelerek elini öpüp sarıldı. Vali Öksüz de çocukları alınlarından öperek sohbet etti. Ailelerde bu anı ölümsüzleştirmek için çocuklarının vali Öksüz ile fotoğraflarını çektiler.

Aileler, Vali Öksüz’e çocuklara gösterdiği yakın ilgi ve sevgisinden dolayı teşekkür ettiler.

musiad.jpgmusiad.jpgtrendyol.jpg

 

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.