15 Temmuz 2019
  • Kars16°C
  • Ardahan11°C
  • Iğdır26°C

KARS’IN BEKLEDİĞİ ‘O SES’ İÇİN HAZIR OLUN!

O Ses Türkiye elemelerini geçerek yarışmaya katılmaya hak kazanan 20 yaşındaki Karslı Oğuzhan Gelekçi için geri sayım başladı.

Kars’ın beklediği ‘O Ses’ için hazır olun!

12 Ekim 2018 Cuma 09:58

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

Elemelerde gösterdiği üstün performansla dikkatleri üzerine çeken genç yetenek, yeni sezonu bugün başlayacak olan ‘O Ses Türkiye’ programında önümüzdeki günlerde sahne alacak. 

Ekranların ilgiyle takip edilen ses yarışması programı O Ses Türkiye, bu akşam saat 20:00'da TV8'de. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafından sesine ve kendine güvenen yeteneklerinin sesiyle yarışacağı programda Kars’tan da yarışmacının yer alması ailesi ve sevenleri başta olmak üzere, tüm Kars halkını heyecanlandırdı. 

Sesine güvenen birçok yeteneğin müzik dünyasına attığı büyük bir adım olarak görülen ses yarışmasında beğenilen sesler arasında olacağına gönülden inandığımız Oğuzhan Gelekçi’ye başarılar diliyoruz.

kars’in-bekledigi-‘o-ses’-icin-hazir-olun!-(1).jpgkars’in-bekledigi-‘o-ses’-icin-hazir-olun!-(2).jpgkars’in-bekledigi-‘o-ses’-icin-hazir-olun!-(3).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.