20 Haziran 2018
  • Kars12°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır22°C

KARS’TA 15 TEMMUZ 4'LÜ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

İki gün devam eden turnuvada birinciliği Milli Eğitim Müdürlüğü alırken, Kafkas Üniversitesi ikinci oldu. Gazeteciler ve Esnaflar takımı ise üçüncü olarak turnuvada kupa almaya hak kazandı.

Kars’ta 15 Temmuz 4'lü Futbol Turnuvası Sona Erdi

15 Temmuz 2017 Cumartesi 23:14

Ercüment DAŞDELEN / KARS MANŞET

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kars İl Temsilciliği ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Kars'ta düzenlenen 15 Temmuz 4'lü futbol turnuvası tamamlandı.

İki gün devam eden turnuvada birinciliği Milli Eğitim Müdürlüğü alırken, Kafkas Üniversitesi ikinci oldu. Gazeteciler ve Esnaflar takımı ise üçüncü olarak turnuvada kupa almaya hak kazandı.

Dereceye giren takımların kupaları Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Gürsel Polat, TFF Kars il Temsilcisi Metin Rıza Akıl, ASKF Başkanı Burhan Taş ve Demirspor Kulübü Başkanı İdris Yılmaz tarafından verildi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Gürsel Polat, yaptığı konuşmasında; “Evlatlarımıza 15 Temmuzun asla unutulmayacağını ve unutturulamayacağını çeşitli faaliyetlerle anlattık. Yapılan tüm faaliyetlerde emeği geçen herkese, takımlara teşekkür ediyorum. 15 Temmuz gecesi şahadete koşan Aziz Şehitlerimizi minnetle yad ediyor, Gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Allah bizlere bir daha bu kötü günleri yaşatmasın” dedi.

Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) Başkanı Ercüment Daşdelen de, turnuvayı düzenleyenlere ve katılan takımlara teşekkürlerini iletti.

15 Temmuz 4'lü futbol turnuvası hatıra fotoğrafı çekilmesi ve kupaların takdimiyle sona erdi.

kars’ta-15-temmuz-4lu-futbol-turnuvasi-sona-erdi-(1).jpgkars’ta-15-temmuz-4lu-futbol-turnuvasi-sona-erdi-(2).jpgkars’ta-15-temmuz-4lu-futbol-turnuvasi-sona-erdi-(3).jpgkars’ta-15-temmuz-4lu-futbol-turnuvasi-sona-erdi-(4).jpgkars’ta-15-temmuz-4lu-futbol-turnuvasi-sona-erdi-(5).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.