14 Ağustos 2020
  • Kars15°C
  • Ardahan13°C
  • Iğdır24°C

KARS’TA ANNE-OĞUL CİNAYETİNİN ZANLILARI TUTUKLANDI

Adliye'ye sevk edilen anne ve oğlunun cinayet zanlıları tutuklandı.

Kars’ta anne-oğul cinayetinin zanlıları tutuklandı

21 Temmuz 2020 Salı 16:53

Kars’ta Figen Karadağ ve oğlu Mert Karadağ’ın öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltında bulunan cinayet zanlısı M.S. ve A.S. ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi.

"Kasten adam öldürme" suçundan savcılık tarafından tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Mahkemesine çıkan M.S. ve A.S.'ye mahkeme heyeti tarafından tutuklu yargılanma kararı verildi.

Sağlık kontrolü için hastaneye getirilen cinayet zanlıları M.S. ve A.S.'ye koronavirüs testi de yapıldıktan sonra geniş güvenlik önlemleri altında daha sonra Kars T Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumuna götürüldü.

Adliye girişinde gazetecilere “pişmanım, olayla alakam yok.” ifadesini kullanan M.S. adliye çıkışında sessizliğini korudu.

kars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(1).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(2).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(3).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(4).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(5).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(6).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(7).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(8).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(9).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(10).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(11).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(12).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(13).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(14).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(15).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(16).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(17).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(18).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(19).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(20).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(21).jpgkars’ta-anne-ogul-cinayetinin-zanlilari-tutuklandi-(22).jpg