25 Ocak 2022
  • Kars-10°C
  • Ardahan-11°C
  • Iğdır-3°C

KARS’TA BEYAZ İLE MAVİ BÜYÜLÜYOR

Kış manzaraları kartpostal görüntüler ortaya çıkardı

Kars’ta beyaz ile mavi büyülüyor

05 Ocak 2022 Çarşamba 10:44

Kars’ta etkili olan kar yağışının ardından oluşun kış görüntüleri adeta görenleri büyüledi.

Her tarafın beyaza büründüğü Kars’ın yüksek kesimlerinde su değirmeni ağaçlar ve ikiz dağların gökyüzünün mavisiyle bütünleşmesi kartpostal görüntüler ortaya çıkardı.

Kars’ta bu yıl kış özellikle yüksek kesimlerde etkili oluyor. Kent merkezine yağan kar kısa sürede erirken, Merkez Dikme, Mezra ve Çerme köylerinin tamamen beyaza bürünmesiyle birlikte görsel şölen sunuyor.

Doğu Ekspresi’nin güzergahında bulunan Dikme köyü mevkiindeki Demir Köprü, Kars Çayı ve Su değirmeni beyazla birlikte güzel görüntüler oluştururken, Mezara Köyü’nde hayvanların su ihtiyaçlarını karşılamak için Kars Çayı’na getirilmesi ile hayvanların suya yansıma kameralara yansıdı.

Kars’ta ortaya çıkan ve seyrine doyum olmayan kış manzaraları havadan görüntülendi. Beyazla bütünleşen mavi gökyüzü kente karın ne kadar yakıştığını bir kez daha gözler önüne serdi.

kars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(1).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(2).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(3).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(4).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(5).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(6).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(7).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(8).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(9).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(10).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(11).jpgkars’ta-beyaz-ile-mavi-buyuluyor-(12).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.