11 Ağustos 2022
  • Kars14°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır24°C

KARS’TA EKONOMİ TOPLANTISI YAPILDI!

Toplantıda; Kars'ın mevcut ekonomik durumu değerlendirilirken, genel olarak tarım, hayvancılık, turizm, ticaret-sanayi ve sınır ticaretinin geliştirilmesi konuları ele alındı.

Kars’ta ekonomi toplantısı yapıldı!

05 Temmuz 2022 Salı 10:35

Volkan KARABAĞ

Ekonomi toplantısı Kars Valisi ve Belediye Başkanı Türker Öksüz'ün başkanlığında Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. İlgili kamu kurumlarının yöneticileri ve STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; Kars'ın mevcut ekonomik durumu değerlendirilirken, genel olarak tarım, hayvancılık, turizm, ticaret-sanayi ve sınır ticaretinin geliştirilmesi konuları ele alındı. Toplantıda, Lojistik Merkezin işlevinin artırılması için yapılması gereken çalışmalar istişare edildi.

Vali Öksüz başkanlığında düzenlenen toplantıya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Kars Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Murat Bakırhan, Ziraat Odaları Başkanı Adem Ertaş, SERKA Genel Sekreteri Nurullah Karaca, Ticaret Borsası Başkanı Metin Durmuş, MÜSİAD Kars Başkanı İsmail Gürsoy Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Namık Akça ve kurum amirleri katıldı.

ekonomi-masaya-yatirildi-1657001279.jpgekonomi-masaya-yatirildi-1657001281.jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.