21 Eylül 2021
  • Kars4°C
  • Ardahan5°C
  • Iğdır15°C

KARS’TA OKUL ÇEVRESİ VE SERVİSLER DENETLENDİ

Kars’ta okulların yüz yüze eğitime başlamasının ardından güvenlik güçleri okul çevresinde ve öğrenci servislerinde denetim yaptı.

Kars’ta okul çevresi ve servisler denetlendi

09 Eylül 2021 Perşembe 10:55

Volkan KARABAĞ

Kars İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri sorumluluk alanlarındaki okul çevresinde ve öğrenci servislerinde denetim gerçekleştirdi.

"Çocukların  ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ile Servis Araçları Denetim Uygulaması" kapsamında gerçekleştirilen denetimlerde; ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki çocuk ve gençlerin, başta uyuşturucu maddeler olmak üzere terör nitelikli oluşumlar ile narkotik ve asayiş suçlarından uzak tutulabilmesi,  korunması ve eğitim-öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi hedefleniyor.

Denetimlerin aralıksız devam edeceği öğrenildi.

kars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(2).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(3).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(6).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(11).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(1).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(5).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(4).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(7).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(8).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(9).jpgkars’ta-okul-cevresi-ve-servisler-denetlendi-(10).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.