11 Ağustos 2022
  • Kars14°C
  • Ardahan12°C
  • Iğdır24°C

KAYMAKAM ÖZERDEN JANDARMA PERSONELİ İLE İFTAR YAPTI

Arpaçay Kaymakamı Mustafa Uğur Özerden ilçeye bağlı Koçköy Jandarma karakolunda denetimde bulunarak Jandarma personeliyle birlikte iftarını açtı.

Kaymakam Özerden jandarma personeli ile iftar yaptı

30 Nisan 2022 Cumartesi 12:36

Programda Kaymakam Özerden’e İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Ceylan eşlik etti.

İftar öncesinde Karakolun fiziki durumuyla ilgili karakol komutanından bilgi alan Özerden Kaymakamlık imkânlarıyla yapılacak işlerle alakalı Özel İdare ve KHGB Müdürüne talimat verdi.

İftarda jandarma personeliyle sohbet eden Kaymakam Özerden, personele çalışmalarında muvaffakiyetler diledi. 

Kaymakam Özerden, Koçköy Jandarma karakolunun Ermenistan Hududuna yakın olması münasebetiyle ülkemiz açısından stratejik  bir noktada olduğunu bu nedenle yol ve çevre kontrollerinin özenli ve dikkatli bir şekilde yapılmasıyla ilgili talimatlar verdi.

Kaymakam Mustafa Uğur Özerden; “Bu iftar vesilesiyle “Pençe-Kilit” operasyon bölgesinde şehit olan Kahraman Askerlerimize Cenab’ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar dilerim, Aziz milletimizin başı sağ olsun. Görevi başında bulunan Kahraman Askerlerimize başarılar dilerim” dedi.

19806b9e-e0f0-421f-9c24-7fb0f07ed6e4.jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.