10 Nisan 2020
  • Kars1°C
  • Ardahan2°C
  • Iğdır8°C

KEDİ İLE KÖPEĞİN KALPLERİ ISITAN DOSTLUĞU GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR

Kars'ın Akyaka ilçesinde kedi ve köpeğin soğuk havada birbirine sarılıp uyuması renkli görüntü oluşturdu.

Kedi ile köpeğin kalpleri ısıtan dostluğu görenleri şaşırtıyor

03 Ocak 2020 Cuma 11:25

Duraklı köyü muhtarı Şahin Demirkaya'nın "Bora" adlı kedisi ile "Polat" isimli köpeği, kış mevsiminin çetin ve soğuk geçtiği yörede birbirine sarılıp uyuyor. Dondurucu soğuklardan birbirini korumaya çalışan kedi ve köpeğin görüntüsü yürekleri ısıtıyor ve görenleri de şaşırtıyor.

Muhtar Demirkaya, yaptığı açıklamada, kedi ve köpeğinin birbirini soğuktan koruduğunu söyledi. Manzarayı görenlerin duygulandığını ifade eden Demirkaya, "Köpek kediyi koynuna alıp soğuktan koruyor, insanlara ders verecek nitelikte. Zıt hayvanların birbirlerine bu kadar yaklaşmaları insanlara büyük ihtimalle ders verecektir. Demek ki dünyada da barış, kardeşlik ön plana çıkabilir." diye konuştu.

kedi-ile-kopegin-kalpleri-isitan-dostlugu-gorenleri-sasirtiyor-(1).jpgkedi-ile-kopegin-kalpleri-isitan-dostlugu-gorenleri-sasirtiyor-(2).jpgkedi-ile-kopegin-kalpleri-isitan-dostlugu-gorenleri-sasirtiyor-(3).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.