20 Nisan 2021
  • Kars9°C
  • Ardahan11°C
  • Iğdır18°C

KIZILOK, OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürü Kızılok, okullarda incelemelerde bulundu

Kızılok, okullarda incelemelerde bulundu

03 Mart 2021 Çarşamba 13:05

Volkan KARABAĞ

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde yüz yüze eğitimin başlamasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Kızılok okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlçe merkezindeki ana okulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde inceleme yapan Kızılok, okul müdürleri ve öğretmenlerle yüz yüze eğitim konusunda görüştükten sonra sınıfları ziyaret etti.

Öğrencilere yüz yüze eğitimin önemi ve bu süreçte uyulması gereken kurallar hakkında bilgi veren Kızılok,” Öncelikle maske, mesafe ve temizlik konusunda çok dikkatli olmamız gerekiyor. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda sizlerin sağlıklı ortamlarda eğitim öğretim görebilmeniz için tüm tedbirleri aldık. Biz sizlerden ayrı kalmak istemiyoruz. Bu nedenle sizler okulda, çarşıda, evde her yerde çok dikkatli olmalısınız.” dedi.

kizilok,-okullarda-incelemelerde-bulundu-(1).jpgkizilok,-okullarda-incelemelerde-bulundu-(2).jpgkizilok,-okullarda-incelemelerde-bulundu-(3).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.