03 Haziran 2020
  • Kars6°C
  • Ardahan7°C
  • Iğdır17°C

LİSE ÖĞRENCİLERDEN MÜFTÜLÜĞE ZİYARET

Kars Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla İl Müftülüğünü ziyaret etti.

Lise öğrencilerden Müftülüğe ziyaret

08 Ekim 2019 Salı 15:35

Volkan KARABAĞ / KARS MANŞET

1-7 Ekim “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Kars Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci, öğretmen ve bir grup öğrenci ile Kars İl Müftülüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Ersin Aras, Müdür Yardımcısı Ahmet Demirci, İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmeni Kübra Hava nezaretinde bir grup öğrenci ile Kars İl Müftüsü Yusuf Eviş' i makamında ziyaret ederek 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı.

İl Müftüsü Yusuf Eviş ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirtirken öğrencilere İmam Hatip Lisesinde okumanın ayrıcalıklarını anlatarak, İrfan Yücel'in yazmış olduğu "Peygamberimizin Hayatı" isimli kitap hediye etti.

Öğrenciler daha sonra Müftülük birimlerini ziyaret ederek tüm personelin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı. Müftülük ziyareti ardından öğrenciler ile birlikte Kars’ta bulunan Fethiye Camine ziyaret gerçekleştirildi ve cami hakkında öğrencilere bilgi verildi.

lise-ogrencilerden-muftuluge-ziyaret-(1).jpglise-ogrencilerden-muftuluge-ziyaret-(2).jpglise-ogrencilerden-muftuluge-ziyaret-(3).jpglise-ogrencilerden-muftuluge-ziyaret-(4).jpglise-ogrencilerden-muftuluge-ziyaret-(5).jpglise-ogrencilerden-muftuluge-ziyaret-(6).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.