07 Temmuz 2022
  • Kars21°C
  • Ardahan22°C
  • Iğdır29°C

MİLLETVEKİLİ ARSLAN, KÖY YOLUNDA İNCELEMEDE BULUNDU

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, köylerde yapılan beton asfalt ve kilitli parke taşı yol çalışmalarını yerinde görerek, yetkililerden bilgi aldı.

Milletvekili Arslan, köy yolunda incelemede bulundu

18 Haziran 2022 Cumartesi 17:24

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nce merkez Arazoğlu köyünde yapılan beton asfalt yol ile Ayakgedik köyü ve yapımı tamamlanan Külveren ile Karakaş köylerindeki köy içi kilitli parke taş yapım işlerini yerinde incelendi.

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Yağcı, İl Başkanı Adem Çalkın ile birlikte Arazoğlu köyüne geldi. Arslan ve beraberindekiler, burada yürütülen yol çalışmalarını inceleyerek İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı ve aynı zamanda Yol ve Ulaşım Müdürlüğü görevini yürüten Osman Cengiz’den yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alarak, yol çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Arslan, “Kars milletvekilleri olarak kaynak oluşturma gayretlerimize himayelerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kabinesine şükranlarımızı arz ediyoruz. Köylülerimizin yaşam kalitesini artırma çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takipleri için İl Başkanımız ve teşkilatlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize ve yapım çalışmalarını yürüten İl Özel İdaresi ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Arslan ve beraberindekiler daha sonra yapılan yolu köylülerle birlikte gezdi. Arslan, bir süre köylülerle sohbet ettikten sonra Ayakgedik, Külveren ve Karakaş köylerine geçerek incelemede bulundu.

aw648906_01.jpgaw648906_02.jpgaw648906_03.jpgaw648906_04.jpg