23 Ağustos 2019
  • Kars28°C
  • Ardahan26°C
  • Iğdır36°C

MİLLETVEKİLLERİ KARS’TA AK BELEDİYECİLİK İÇİN SAHADA

Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimler için sahaya indi.

Milletvekilleri Kars’ta AK Belediyecilik için sahada

03 Şubat 2019 Pazar 14:01

Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimler için sahaya indi.

Günlerdir Kars'ta birebir seçmenlerle görüşen 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan ile Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars’ı AK Belediyecilikle tekrar buluşturmak için yoğun çaba sarf ediyorlar.

Seçim çalışmalarını şehir merkezinde aralıksız yürüten Milletvekilleri Arslan ve Kılıç, vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Şehrin her noktasında vatandaşların belediyecilik ile ilgili sıkıntılarını dinleyen Milletvekilleri, çözümün yalnızca AK Parti Belediyecilik anlayışında olduğunu dile getirerek, vatandaşların bu konuda son derece duyarlı davranmaları gerektiğini belirttiler.

Kars’ın muhalefet belediyeciliğiyle geçirecek bir 5 yılının daha olmadığını dile getiren Arslan, Karslı vatandaşların artık geç kalmadan, iktidar belediyeciliğinin nimetlerinden faydalanması gerektiğini vurguladı.

milletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(1).jpgmilletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(2).jpgmilletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(3).jpgmilletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(4).jpgmilletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(5).jpgmilletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(6).jpgmilletvekilleri-kars’ta-ak-belediyecilik-icin-sahada-(7).jpg