21 Ekim 2021
  • Kars-1°C
  • Ardahan-2°C
  • Iğdır8°C

ÖĞRENCİLERDEN, VALİ ÖKSÜZ’E ÇAĞRI!

Öğrenciler, Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz’e çağrıda bulundular.

Öğrencilerden, Vali Öksüz’e çağrı!

13 Ekim 2021 Çarşamba 16:30

Volkan KARABAĞ

Kars'ın sert geçen kış aylarında soğuk havalarda duraklarda dolmuş bekleyen vatandaşlar ve öğrencilerin imdadına Kars Belediyesi 2017 yılında “akıllı dolmuş durağı projesi” ile yetişmiş ilk ısıtmalı dolmuş durağı yapılmıştı. Ancak aradan geçen süre zarfında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı proje askıya alındı.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrenciler Faikbey Caddesinde yenisi yapılmak üzere kaldırılan Dolmuş Durağının bir an önce yapılması için Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz’e çağrıda bulundular.

ogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(1).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(2).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(3).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(4).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(5).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(6).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(7).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(8).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(9).jpgogrencilerden,-vali-oksuz’e-cagri!-(10).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.