31 Ekim 2020
  • Kars10°C
  • Ardahan14°C
  • Iğdır19°C

ÖKSÜZ TALİMAT VERDİ; KARS HALKI DAHA SAĞLIKLI SUYA KAVUŞACAK!

Kars’ta asbestli borular, polietilen borularla değiştirilecek.

Öksüz talimat verdi; Kars halkı daha sağlıklı suya kavuşacak!

13 Ekim 2020 Salı 11:40

Volkan KARABAĞ

Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Aydınlıkevler Mahallesinde devam etmekte olan 2 bin metrelik içme suyu şebekesi çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Öksüz burada yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın sağlığına önem veriyoruz. Daha önce su şebekesinde kullanılan asbestli borular, Polietilen borularla değiştirilerek halkımızın sağlıklı su kullanması sağlanacak.” dedi.

Öksüz daha sonra Aydınlıkevler, Bülbül, Şehitler ve Yenişehir Mahallelerinde devam etmekte olan yol-kaldırım çalışmalarını inceledi ve çalışmaların en kısa sürede tamamlanması talimatı verdi.

oksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(2).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(1).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(3).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(4).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(5).jpgoksuz-talimat-verdi;-kars-halki-daha-saglikli-suya-kavusacak!-(6).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.