17 Haziran 2019
  • Kars12°C
  • Ardahan14°C
  • Iğdır17°C

SARIKAMIŞ'TA AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde Amatör Spor Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Sarıkamış'ta Amatör Spor Haftası etkinlikleri

09 Ekim 2018 Salı 14:38

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından, düzenli fiziksel alışkanlığa özendirilmek amacıyla 8-14 Ekim tarihleri arasında yapılacak "Amatör Spor Haftası" etkinlikleri başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde hafta boyunca çeşitli branşlarda 200 sporcunun katıldığı "Amatör Spor Haftası" etkinlikleri kapsamında futbol, voleybol, masa ve tenis kortundaki yarışmalara start verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ali Koçak, yaptığı açıklamada, Amatör Spor Haftası dolayısıyla farkındalık yaratarak öğrenci ve velileri sportif aktivitelere yönlendirmeyi amaçladıklarını söyledi. 

Etkinliklerin hafta boyunca devam edeceğini anlatan Koçak, "İlçemizde sportif faaliyetlerin geniş yelpazeye yayılmasına katkı sunan Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Gençlik ve Spor İl Müdürümüze teşekkür ediyorum. Hafta boyunca etkinliklerimiz devam edecek. Bütün branşlarda dereceye giren sporculara ileriki bir tarihte düzenlenecek törenle ödül ve madalyaları verilecek." dedi.

sarikamista-amator-spor-haftasi-etkinlikleri-(1).jpgsarikamista-amator-spor-haftasi-etkinlikleri-(2).jpgsarikamista-amator-spor-haftasi-etkinlikleri-(3).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.