07 Mart 2021
  • Kars1°C
  • Ardahan1°C
  • Iğdır13°C

SELİM’İN “KÜÇÜK KÜTÜPHANECİ”LERİ

Kars’ın Selim ilçesinde kendi alanlarında en çok kitap okuyan öğrencilere, Kaymakam Suat Hatam tarafından “Küçük Kütüphaneci Belgesi” verildi.

Selim’in “Küçük Kütüphaneci”leri

23 Şubat 2021 Salı 10:19

Volkan KARABAĞ

Selim İlçe Halk Kütüphanesi kullanıcıları olan kitapsever öğrenciler kendi alanlarında okumuş oldukları kitap sayısından dolayı “Küçük Kütüphaneci Belgesi” almaya hak kazandı. Kaymakam Hatam, kitapsever öğrencileri ve öğretmenlerini makamında kabul etti. Kitapsever miniklere çeşitli ikramların yapıldığı ziyarette Kaymakam Hatam, öğrencileri tebrik ederek, ilçe genelinde kitap okumayı artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Öğrencilerimizin okumaya olan ilgilerinin arttığını görmek hepimizi mutlu ediyor diyen Hatam, “Öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde kitap okumalarını sağlamak ve teşvik etmek amacıyla yürütülen tüm çalışmaları destekliyoruz. Kitapsever minik öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonra devam edecek okuma etkinliğine Selim’deki tüm öğrencilerimizi ve ailelerini davet ediyorum” dedi.

selim’in-“kucuk-kutuphaneci”leri-(1).jpgselim’in-“kucuk-kutuphaneci”leri-(2).jpgselim’in-“kucuk-kutuphaneci”leri-(3).jpgselim’in-“kucuk-kutuphaneci”leri-(4).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.