07 Temmuz 2022
  • Kars23°C
  • Ardahan21°C
  • Iğdır29°C

SERKA’NIN KISA FİLM VE BELGESEL YARIŞMASINA BAŞVURULAR BAŞLADI

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) tarafından Serhat illerinin sosyal, kültürel, tarihi ve ekonomik değerlerinin tanıtımı amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenen Kısa Film ve Belgesel Yarışmasında toplam 49 bin TL ödül verilecek.

SERKA’nın kısa film ve belgesel yarışmasına başvurular başladı

23 Haziran 2022 Perşembe 10:25

Volkan KARABAĞ

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde faaliyet gösteren Serhat Kalkınma Ajansının geleneksel Kısa Film ve Belgesel Yarışmasına başvurular başladı. Bu yıl yedincisi düzenlenen yarışmaya, katılımcılar kısa film ve belgesel dalı olmak üzere iki kategoride katılabilecek.

Yarışma kapsamında toplam 49 bin TL ödül verilecek. Yarışmaya gönderilecek kısa film ya da belgesellerin, Ajansın faaliyet yürüttüğü Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinden en az birinde çekilmiş olması ve kısa filmlerin 15, belgesellerin ise 30 dakikayı aşmaması gerekiyor.

Tema konusunun serbest bırakıldığı yarışmanın son başvuru tarihi ise, 18 Kasım 2022. Başvuru şartları ve yarışmayla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

https://www.serka.gov.tr/haber/haberler-serka-nin-kisa-film-ve-belgesel-yarismasina-basvurular-basladi/2285

thumbnail_serka-7.kisa-film-ve-belgesel-yarismasi-afisi.jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.