17 Haziran 2019
  • Kars12°C
  • Ardahan14°C
  • Iğdır17°C

SUSUZ’DA TUBİTAK BİLİM FUARI’NIN AÇILIŞI YAPILDI

Susuz’da TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışı yapıldı.

Susuz’da TUBİTAK Bilim Fuarı’nın açılışı yapıldı

26 Nisan 2018 Perşembe 12:46

Susuz Şehit Ömercan Yekebağcı İmam Hatip Ortaokulu’nda bu yıl ilki düzenlenen TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nın açılışını kaymakam Yusuf İzci, eşi Sümeyra İzci ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Yahşi yaptı. 

Açılışı yapılan TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda 6 öğretmenin rehberlik yaptığı ve 39 öğrencinin 4 farklı alanda hazırladığı 22 proje yer aldı. 

Daha sonra açılışı yapılan fuarı gezen Kaymakam Yusuf İzci, fuardaki sergilenen projelerle ilgili öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı. Ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gören fuarda emeği geçen öğretmen ve öğrencilere Kaymakam Yusuf İzci, teşekkür etti. 

susuz’da-tubitak-bilim-fuari’nin-acilisi-yapildi--(5).jpgsusuz’da-tubitak-bilim-fuari’nin-acilisi-yapildi--(1).jpgsusuz’da-tubitak-bilim-fuari’nin-acilisi-yapildi--(2).jpgsusuz’da-tubitak-bilim-fuari’nin-acilisi-yapildi--(3).jpgsusuz’da-tubitak-bilim-fuari’nin-acilisi-yapildi--(4).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.