18 Ağustos 2022
  • Kars19°C
  • Ardahan13°C
  • Iğdır27°C

TURGUTLU BELEDİYESİNDEN ARİFE GÜNÜ KABRİSTANLARA ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ

Turgutlu Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla kabristan ziyareti yapacak olan vatandaşlar için ücretsiz seferler düzenleyecek.

Turgutlu Belediyesinden Arife günü kabristanlara ücretsiz ulaşım hizmeti

07 Temmuz 2022 Perşembe 14:24

Turgutlu Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla kabristan ziyareti yapacak olan vatandaşlar için ücretsiz seferler düzenleyecek.

Turgutlu Belediyesi tarafından kabristan ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlara yönelik ücretsiz servis hizmeti her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı'nda da devam ediyor. Turgutlu ve Irlamaz Mezarlıklarına yapılacak seferler 8 Temmuz Cuma (Arife) günü gerçekleşecek. Turgutlu Belediyesi önünden kalkacak araçlar 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, "Arife günü kabristan ziyaretlerini gerçekleştirecek olan hemşehrilerimize ücretsiz servis hizmeti sunacağız. Arife günü ilk seferini 09.00'da gerçekleştirecek araçlarımızla saat 17.00'a kadar gün boyu Turgutlu ve Irlamaz Mezarlıklarına gidiş dönüş seferler düzenleyeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyorum" dedi.

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.