07 Mart 2021
  • Kars1°C
  • Ardahan1°C
  • Iğdır13°C

VALİ ÖKSÜZ KARS BEDESTEN İNŞAATINI İNCELEDİ

Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Kars Kalesi eteklerinin inşaatı devam eden Kars bedesteni ve konakları ile kent müzesini yerinde inceleyerek, yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Vali Öksüz Kars bedesten inşaatını inceledi

19 Şubat 2021 Cuma 14:34

Volkan KARABAĞ

Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Vilayetler Birliği Genel Sekreteri İsmail Sündük ve Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Soğukpınar ile birlikte Kars bedesteni ve konakları ile kent müzesi restorasyon projelerin yerinde inceledi.

Vali Öksüz, Kars’ın tarihi, sosyal, kültürel ve turistik değerlerine değer katarak, turizm potansiyelini artırmak amacıyla geçtiğimiz yıl yapımına başlanan projenin inşa çalışmalarının mevsim şartlarına göre devam ettiğini söyledi.

vali-oksuz-kars-bedesten-insaatini-inceledi-(1).jpgvali-oksuz-kars-bedesten-insaatini-inceledi-(2).jpgvali-oksuz-kars-bedesten-insaatini-inceledi-(3).jpgvali-oksuz-kars-bedesten-insaatini-inceledi-(4).jpg

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.