23 Ağustos 2019
  • Kars29°C
  • Ardahan25°C
  • Iğdır37°C

YEREL HABER DEVİ KARS MANŞET 14 YAŞINDA

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük yerel haber portallarından biri olan www.karsmanset.com 14 yaşında.

Yerel haber devi Kars Manşet 14 yaşında

11 Şubat 2019 Pazartesi 11:05

2005 yılında ilk yayın hayatına başlayan www.karsmanset.com 13 yılını geride bırakarak, 14. yayın yılına girdi.

Sevgili Kars Manşet  okuyucuları; yayın hayatımıza başlayalı yaklaşık 14 yıl oldu. Bu süre zarfında çok emek ve karşılıksız para harcadık, aylık giderlerin 'Artık buraya kadar' dedirttiği dönemlerde bile  'Basının gücüne' inandığımız için bu işten asla vazgeçmedik.

Şimdi Allah'a şükürler olsun Kars başta olmak üzere ülkemizin hemen hemen her yerinden hatta dünyadan bile günlük tekilde yaklaşık 200 binin üzerinde ziyaretçi sayımızla Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük yerel haber portallarından biri olduk.

Öyle ki ulusal anlamda büyük şirketlere, artık reklam bannerları pazarlıyoruz. Bu gelişmeleri siz okuyucularımızda büyük bir heyecanla takip ediyorsunuz.

Kars Manşet artık çok büyük bir aile. Yakında çok farklı çalışmalarla burada sizlerin karşısında olacağız.

Bu konuda İstanbul destekli teknik arkadaşlarımız, çok hummalı bir çalışma yürütüyorlar, her şey siz değerli okuyucularımıza daha kaliteli çalışmalar sunmak adına, 14 yıldır bugünlere gelmemizde maddi ve manevi desteği olan tüm dost ve okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

EDİTÖR

Yorumlar
UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde karsmanset.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.